نظربان


شرایط استفاده


به نظربان خوش آمدید. لطفا قوانین و شرایط استفاده از نظربان را پیش از استفاده از سرویس به دقت مطالعه نمایید. 

۱. استفاده شما از نظربان به معنای پذیرش قوانین استفاده و خط‌مشی حریم خصوصی است. پس اگر با شرایط استفاده و حریم خصوصی ما موافق نیستید، از نظربان استفاده نکنید. همچنین اگر از سازمان یا شخصیت حقوقی دیگری از نظربان استفاده می‌کنید، برای ما به این معنی‌ است که شما از طرف سازمان یا شخصیت حقوقی  قوانین استفاده و خط‌مشی حریم خصوصی را پذیرفته اید.


2. برای استفاده از سرویس، باید ثبت‌نام کنید. با ثبت‌نام تایید می‌کنید که حداقل سن قانونی در ایران را دارا هستید، اطلاعات ثبت‌نام مانند آدرس پست الکترونیک، شماره موبایل و سایر اطلاعات را صحیح، کامل و دقیق وارد کرده‌اید و همواره این اطلاعات را به‌روز نگه می‌دارید. تایید می‌کنید که نام کاربری یا آدرس پست الکترونیک، متعلق به شما بوده و به شخص دیگری تعلق ندارد و عبارات نامناسب، نامتعارف و مستهجن در نام کاربری خود به کار نبرده‌اید. این حق برای ما وجود دارد که در صورت شناسایی هرگونه عدم رعایت این موارد، حساب کاربری شما را مسدود و یا معلق کنیم. 

3. شما خود مسئول محافظت از نام کاربری و رمز عبور خود هستید.


4. اذعان می‌کنید که نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار کسی قرار نمی‌دهید و مسئولیت هر گونه اتفاقی شامل و نه محدود به حذف اطلاعات شما، توزیع مطالعه‌ای برخلاف قوانین استفاده، تخطی از خط‌مشی حریم خصوصی با شماست. ما با شناسایی این مورد، حق داریم که حساب کاربری شما را مسدود کنیم.


5. مالکیت محتوایی(از جمله نظرسنجی‌ها و پرسش‌نامه ها) که شما در سرویس ایجاد، ارسال، بارگذاری و ذخیره کرده‌اید، با شماست. همچنین مسئولیت محافظت، نگهداری، پشتیبان‌گیری آن نیز با شما خواهد بود. 


6. استفاده از سرویس، هیچ گونه حقی برای شما در مالکیت حقوق معنوی سرویس ایجاد نمی‌کند. کلیه موارد شامل و نه محدود به طراحی‌ها، محتوا، نام تجاری، نحوه کار سرویس و تجربه کاربری سرویس متعلق به شرکت سپانو داده پارس به شماره ثبت 436596 ثبت شده در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران است. 


7. ایجاد، ارسال و توزیع هر گونه محتوایی که با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف رایج در کشور، منافات داشته باشد، موجب خواهد شد دسترسی شما مسدود شود. شما مسئول ایجاد، ارسال و توزیع هر گونه محتوایی هستید که به هر نحو قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران را نقض کند.

8. قانون مصادیق مجرمانه رایانه‌ای بر محتوای ایجاد‌شده از سوی کاربران و هم‌چنین محتوای وب‌سایت نظربان حاکم است. در صورت مشاهده این نوع محتوا و یا گزارشی مبنی بر استفاده‌ مجرمانه، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد. ما خود را ملزم به پیروی از احکام مراجع حقوقی و قانونی جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم.

9. شما تایید می‌کنید و می‌پذیرید که محتوایی که ایجاد کرده‌اید، مالکیت معنوی هیچ طرف سومی را نقض نکرده است. در غیر این‌صورت، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

10. ما حق داریم هر زمان و به هر دلیلی حساب کاربری شما را مسدود کنیم.

11. شما به هیچ عنوان حق ندارید سرویس خریداری‌شده توسط خود را به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر بفروشید. در صورت مشاهده حساب کاربری شما بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد. 


12. نظربان حساب کاربری رایگانی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا سرویس را تست و ارزیابی کنید. در هر زمانی که تمایل به ارتقا سرویس داشتید، بر اساس آنچه که در صفحه قیمت‌ها در وب‌سایت نظربان، قرار داده شده است، ابتدا برای شما فاکتور صورتحساب صادر می گردد، و پس از تایید شما پرداخت انجام می شود.

13. شما تایید می‌کنید و می‌پذیرید که اطلاعات پرداخت متعلق به شما بوده و یا از طرف شخص حقیقی یا حقوقی دیگری به شما این اختیار داده شده است که پرداخت با اطلاعات حساب آن شخص انجام شود.

14. با تکمیل پرداخت، به صورت سیستمی حساب شما ارتقا می‌یابد.

15. ما سعی می‌کنیم اطلاعات کافی قبل از پرداخت شما در مورد ویژگی های حساب کاربری ارتقا یافته در اختیار شما قرار دهیم. شما می‌پذیرید که انجام پرداخت، به معنای کافی بودن اطلاعات شما بوده است و ادعایی مبنی بر ناکافی بودن اطلاعات ندارید. حق تغییر قیمت‌ها در هر زمان برای ما محفوظ است. 


16. ما حق داریم بدون اطلاع قبلی، بندهای قوانین استفاده را تغییر دهیم و آن‌را در وب‌سایت نظربان اطلاع‌رسانی کنیم. شما خود موظف هستید تا شرایط جدید را مطالعه کنید و در صورت تمایل به استفاده از سرویس ادامه دهید. تاریخ اعمال تغییرات قوانین در سرویس اعلام خواهد شد و بلافاصله بعد از آن، قوانین جدید اعمال خواهد شد. 

17. ما همواره در حال توسعه نظربان و افزودن ویژگی‌هایی به آن هستیم. شما تایید کرده اید که بدون اطلاع شما، ممکن است ظاهر و ماهیت سرویس و یا ویژگی‌هایی که برای هر نوع حساب کاربری وجود دارد، تغییراتی داشته باشد. 


18. شما نباید سرویس را مورد حمله، تست نفوذ و یا هک قرار دهید، و فعالیت‌هایی که بار ترافیکی به سرویس وارد می‌کنند، انجام دهید و یا برای دسترسی غیرمجاز به سرویس تلاش کنید. 

19. شما می‌پذیرید که ما از خدمات ارائه‌دهندگان دیگری نیز برای میزبانی، فراهم آوردن سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه، محل ذخیره‌سازی و دیگر تکنولوژی‌های مرتبط و الزامی برای اجرای سرویس استفاده می‌کنیم.

 

سوالات خود را در خصوص قوانین و شرایط استفاده از نظربان با support@nazarban.ir در میان بگذارید یا از طریق پیام رسان سایت اقدام نمایید.